Menu Zamknij

O mnie

 Jak można mnie w jednym zdaniu określić ? Kiedyś mój Kolega powiedział, że biorę kawę dożylnie … to jest chyba najlepsze określenie mojej osoby …

Dlaczego ? Mam mnóstwo energii, którą muszę właściwie kierunkować. Część z niej zostawiam sobie dla wyzwań dnia codziennego, resztę lokuję w aktywność fizyczną.

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni … i tego się trzymam !

KIM JESTEM ?

Aktualizacja 2021 🙂 

  • Przynależność do szeregów Stowarzyszenie Polska Szkoła Suriwiwalu Grupa Śląsk
  • Zdobyty tytuł Instruktora turystyki kwalifikowanej – specjalność – wycieczki rowerowe
  • Zdobyty tytuł Trenera Etyki Outdoorowej
  • Rozpoczęty kurs trenera turystyki kwalifikowanej o specjalności Bushcraft i Surwiwal

Jestem przede wszystkim człowiekiem. Na tym ziemskim padole pomieszkuję sobie już od 1985 roku, więc trochę tego już za mną. W dzień powszedni w godzinach pracy jestem informatykiem, a konkretniej wdrożeniowcem, więc ruchu trochę brakuje, natomiast po godzinach staram się być jak najmniej normalny, a często bywam cholernie niepoprawnym optymistą.

Tak jak napisałem wyżej mam mnóstwo energii, którą muszę jakość rozładowywać, na co z kolei pozwala mi sport. Uwielbiam ruch w każdej postaci, lubię uprawiać sport, mówić o nim, zarażać nim otoczenie. Czasem coś napiszę, czasem coś

CO TUTAJ ROBIĘ ?


Bloga założyłem już jakiś czas temu (2012), ponieważ oprócz ruchu lubię mówić … dużo mówić … pisać. Chciałem mieć miejsce w sieci, gdzie mogę pisać co czuję, opowiadać o moich pasjach, zainteresowaniach.

Nie znajdziecie tutaj suchych porad, mądrości …. piszę o sobie, swoich doświadczeniach, o własnym życiu.
Robię testy sprzętu, zdaję relację z zawodów w których brałem udział. Bawię się słowem … .