Menu Zamknij

Chusty wielofunkcyjne SA Co. od Milworld.pl

W zimę bywa zimno i na to kompletnie nic nie poradzimy, po to jednak ktoś wymyśla gadżety, żebyśmy mogli z nich korzystać i spędzać czas na mrozie w sposób komfortowy.

Tym razem mowa od chustach wielofunkcyjnych SA Co. od MILWORLD.pl

W moje ręce wpadły dwa produkty od tej Firmy:

  1. Chusta wielofunkcyjna Face Shield Gangster 
Chusta wielofunkcyjna Face Shield Gangster

Jak podaje Dystrybutor to wielozadaniowa chustka typu “komin”. Bezszwowa, z miękkiej, szybkoschnącej tkaniny. Całość plamoodporna, bakterioodporna – ogólnie mocniejsza niż niejeden czołg. Po szczegółowe dane odsyłam na stronę.

Jak to się miało do rzeczywistości ?

Produkt wykonany faktycznie z dość przyjemnego materiału, nieco innego niż te standardowo spotykane w tego typu rozwiązaniach. Faktycznie lekki, a zarazem mocny i odporny na każde traktowanie. Ciekawy nadruk dość mocno się wyróżnia i powoduje uśmiechy i pozytywne reakcje wśród otoczenia. Całość wykonana jest z jednej warstwy materiału, która chroni, ale nada się przede wszystkim na nieco cieplejsze dni.

2. Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown.

Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown

W tym przypadku mamy do czynienia również z wielofunkcyjną chustą, jednak wykonaną z nieco innych materiałów. Tutaj Producent postawił na nieco inne rozwiązania, bo też ma służyć do innych zadań. Ten produkt ma nas chronić przed zimnem, a jednocześnie być przyjemny w dotyku i nie tak łatwo namakać.

Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown – w górach

Nie ukrywam, że to właśnie ten produkt najbardziej mnie zaciekawił. O tyle o ile zwykłych chust na rynku możemy spotkać sporo, o tyle tych ocieplanych, a jednocześnie dobrej jakości niestety nie ma za wiele. Wersja ocieplana zbudowana jest z dwóch warstw. Tej odpornej na brud i bakterie, kolorowej warstwy zewnętrznej i wewnętrznej, miękkiej i przyjemnej dla twarzy.

Jest zima, więc była doskonała okazja, żeby solidnie sprawdzić ją w akcji. W ten sposób jeździła ze mną rowerem, biegała, chodziła po górach, a nawet morsowała.

Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown – na rowerze

Wykonanie jej z dwóch warstw było dobrym posunięciem. Faktycznie bardzo trudną ją zmoczyć, czy zapocić, a jeżeli już nam się to uda, to dość szybko wysycha. Doskonale chroni przed zimnem, a jednocześnie przepuszcza na tyle powietrza, że nie utrudnia oddychania. No i ten nadruk, śmieszny, a zarazem trochę makabryczny.

Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown – w morsowaniu

PODSUMOWANIE

W obydwu przypadkach otrzymujemy produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę. Szeroki wybór nadruków pozwala wyróżnić się w tłumie i stać się nieco bardziej kolorowym. Chusty męczyłem dość solidnie i nadal wyglądają tak samo jak w momencie, kiedy je otrzymałem. Szczerze polecam 🙂

 

Chusta wielofunkcyjna Frost Tech Face Shield Clown

69,95
10

Wygląd

10.0/10

Wytrzymałość

10.0/10

Wygoda użytkowania

10.0/10

Cena

10.0/10

Jakość

10.0/10

Plusy

  • Dobre wykonanie
  • Wysokiej jakości nadruk
  • Dobrze ociepla
  • Słabo namaka
  • Szybko schnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.