Menu Zamknij

Kręć Kilometry od All For Planet i konkurs !

A gdybym powiedział Wam, że ruszając się możecie pomagać ? A gdybyś oprócz Twojej pomocy mógł wygrać nagrody dla siebie i swojego miasta ? To chyba brzmi dobrze prawda ? A do tego mam dla Ciebie konkurs !

Kto i po co ? 


“Kręć Kilometry” to kampania społeczna prowadzona przez Fundację All For Planet zarządzaną przez Allegro. Całość ma na celu edukowanie społeczeństwa o tym, że można i warto jeździć na rowerze. Zmotywować ludzi do wyjścia z domu i do pozytywnej, pełnej dobrej energii rywalizacji o nagrody dla miasta – UWAGA i nie tylko.

Dołączając do akcji wspierasz swoje miasto. Twoja miejscowość może wygrać innowacyjne stojaki na rowery, które wzbogacą infrastrukturę rowerową.

“W efekcie kampanii w całym kraju stworzyliśmy już ponad 2,1 tys. miejsc parkingowych dla rowerzystów. To cały czas kropla w morzu potrzeb. Polacy chętnie jeżdżą rowerami i robiliby to jeszcze częściej, gdyby sprzyjała im infrastruktura. Dlatego w tym roku, w ramach naszej kampanii, wspólnie z programistami z całego kraju, organizacjami pozarządowymi i aktywistami, stworzymy  platformę internetową dla samorządów do prowadzenia lepszej komunikacji z lokalnymi społecznościami i planowania inwestycji w infrastrukturę rowerową” – mówi Krzysztof Śpiewek, członek Zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Jeżeli nie przekonują Cię stojaki, to w 5 miastach, które wykręcą najlepsze wyniki odbędą się imprezy technologiczne Allegro Tech Days.

Jeżeli jeszcze to do Ciebie nie przemówiło to na sam koniec zostawiam Ci wisienkę na torcie – w dodatkowych rywalizacjach w ramach akcji walczysz o dodatkowe nagrody technologiczne od Partnerów akcji m.in kamery sportowe, smartbandy, czy kupony na zakupy Allegro.

Jak dołączyć do akcji ? 


Na dołączenie do akcji masz czas do końca września !

  1. Zarejestruj się na www.kreckilometry.pl
  2. Korzystaj z jednej z aplikacji do rejestrowania Twoich wypraw: Endomondo, Strava, Runkeeper czy Kręć kilometry.
  3. Dużo jeździj, nabijaj kilometry i baw się przy tym dobrze !
  4. Dodatkowo rób sobie zdjęcia z wypraw i taguj je #kreckilometry i #allforplanet

KONKURS !


Dobrze, wiem, że zainteresował Cię konkurs – przechodzę zatem do rzeczy 😉

Lubię kreatywność, więc wykorzystam to i tym razem. Sprawa jest prosta.

  1. Zrób sobie zdjęcie pokazujące z jaką radością jeździsz na rowerze i kręcisz kilometry dla akcji 🙂
  2. Wyślij wraz z krótkim opisem na zmijewski.maciek@gmail.com z dopiskiem KONKURS KRĘĆ KILOMETRY
  3. Czekaj na rozwiązanie konkursu !

Prawda, że proste ?

Im bardziej #pozytywnie, tym lepiej 🙂

Do rozdania 3 silikonowe uchwyty marki Finn do zamocowania telefonu do kierownicy w rowerze, oraz komplet naklejek, żebyście mogli chwalić się tym, że zbieracie kilometry dla swojego miasta. Konkurs trwa 31.08.2017 (23:59:59). Rozwiązanie konkursu do 03.09.2017 – zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową, oraz dodatkowo tutaj zostaną opublikowane zwycięskie prace.

WYNIKI


Szaleństwo ! Przesłano aż dwa zdjęcia, jednak według komisji nie zakwalifikowały się one jako zwycięskie. Nie łamcie się, obserwujcie Fanpage -> niedługo szybka akcja pytanie odpowiedź i rozdamy te cacka !


mde

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.