Menu Zamknij

Stojak rowerowy Crivit – mała rzecz, a jak cieszy

Crivit - stojak

Jak bardzo upierdliwe potrafi być grzebanie w rowerze wiedzą Ci, którzy próbowali zrobić coś więcej niż wymiana dętki. Zawsze brakuje pomocnej dłoni, coś ucieka, coś przeszkadza.

Niedawno wpadł mi w ręce stojak serwisowy do roweru marki Crivit od Lidl’a. Nie ukrywam, że stało się to w idealnym momencie, bo zniesmaczony trudami ostatnich serwisów mojego roweru rozglądałem się właśnie za taką pomocną trzecią, czwartą, a nawet piątą ręką.

Crivit - stojak

W ostatniej ofercie za niewiele ponad 130 zł można dostać właśnie taki wynalazek. Wydawać by się mogło, że po taki sprzęt trzeba się udać do specjalistycznego sklepu – nie ukrywam, że sam tak do tej pory myślałem.

Paczka, która przyszła zdziwiła mnie swoją wagą – była zwyczajnie ciężka. Kiedy rozpakowałem karton, okazało się, że całość to kawał solidnej roboty i twardego żelastwa. Wszystkie uchwyty i mocowania wykonane w sposób bardzo przemyślany, szybki w montażu i jak się okazało komfortowy w użytkowaniu.

 

Wygodna półeczka, montowana na rurze pozwala ułożyć najpotrzebniejsze narzędzia, a dodatkowo magnetyczne dno jednej z przegródek przypilnuje naszych śrubek. Przyznam, że mega praktyczne – do tej pory narzędzia walały się po ziemi 🙂

W pudełku znajdziemy również uchwyt do kierownicy. Kolejny dowód na to, że prosta rzecz może nam wiele ułatwić. Ta niepozorna rurka ma za zadanie trzymać naszą kierownicę, żeby ta nie uciekała nam kiedy grzebiemy w jej okolicach. Genialne !

 

Dzięki temu, że całość rozkłada się dość wysoko nie trzeba już klęczeć, kucać, leżeć i przyjmować dziwnych pozycji przy rowerze. Od dziś naprawiam go stojąc, ewentualnie wygodnie siedząc ! 🙂

 

PODSUMOWUJĄC !

Za tą cenę nawet bym się nie zastanawiał. Mega praktyczne urządzenie, za fajną kasiorkę, do tego przemyślane i dobrze wykonane. Polecam !

Stojak rowerowy Crivit - LIDL

9.8

Wygląd

10.0/10

Wytrzymałość

10.0/10

Wygoda użytkowania

10.0/10

Cena

9.0/10

Jakość

10.0/10

Plusy

  • Wytrzymały
  • Stabilny

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.