Menu Zamknij

Gala City Trail 2017 Katowice – to już jest koniec

Gala City Trail 2017

“Każde wielkie osiągnięcie zaczyna się od decyzji, by spróbować ” rzekł Tonny Robins i właśnie taka sentencja widniała na pięknych medalach podsumowujących cykl biegów City Trail w 10 – ciu miastach w całej Polsce.

Wczoraj (30 marca) odbyło się oficjalne zakończenie cyklu City Trail 2017 w Katowicach. Impreza odbyła się na auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Dobrze, że Organizatorzy wybrali taką lokalizację, bo jak się okazało sala zapełniła się momentalnie.

Zakończenie cyklu to przede wszystkim czas na nagrodzenie najlepszych, najszybszych i najmocniejszych zarówno w klasyfikacji Open, jak również w kategoriach wiekowych. A zwycięzcy mieli o co walczyć. Pierwsze miejsca w kategorii Open wyjechały z gali z zegarkami od Firmy Suunto. Dużo czasu poświęcono na dekorowanie kategorii najmłodszych, ale patrząc na ich uśmiechnięte buźki nie można się dziwić Organizatorom.

Oprócz nagród, medali, dyplomów był czas na prezentacje, refleksje, przemyślenia. Mogliśmy obejrzeć doskonały film przygotowanych przez Chrisactive, czyli Krzysztofa Zaniewskiego, który był zlepkiem najlepszych momentów ze wszystkich miast i biegów. Było nam również dane posłuchać o historii powstania cyklu, bliżej poznać ekipę, a także również za prawą filmów i zdjęć zagłębić się nieco w kulisy powstawania zawodów, budowania miasteczka.

To co ja zauważyłem, o czym warto wspomnieć. City Trail, to przede wszystkim ludzie. Zgrana ekipa genialnych ludzi, którym się chce, którzy dają radę. Wielki szacun dla Was !

Niestety nie było mi dane zostać do końca gali, ponieważ obowiązki mnie poganiały.

 

Tutaj dobry moment na informację dla tych, którzy nie doczekali lub nie mogli wpaść na galę. Medale będą do odebrania w Sklepie Biegacza w Katowicach już od soboty !

 

Tyle z podsumowania samej gali, ale warto też wspomnieć o samym cyklu, bo przecież to z tej okazji się spotykaliśmy. Przyznam, że osobiście jestem leniem i wszelkie cykle mnie do tej pory skutecznie zniechęcały – tym chętniej podjąłem rękawicę stawienia się na tym biegu. Polubiłem ostatnio dość mocno bieganie po lasach, krzakach, więc tutaj kolejny pretekst, żeby to zrobić i ruszyć z domu, by zdobyć upragniony medal. Celem było zaliczyć jak najwięcej niedziel na urokliwej trasie biegu. A nie była ona łatwa – kilka podbiegów, do tego śnieg, lód – można było trochę się pobawić. Ostatecznie udało mi się być 5/6 biegów, gdzie wystarczyło zaliczyć 4, aby otrzymać upragniony medal. Było rewelacyjnie !

City Trail – jeszcze do Was wrócę – mamy do pobicia pewne wyniki ! 🙂

 

 

fot. City Trail

 

Chcecie sprawdzić jak Organizator poradzi sobie w lato ? Zapisy na edycję letnią trwają na www.citytrail.pl. Tam też znajdziecie wyniki, galerie, oraz resztę potrzebnych informacji. 

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.