Menu Zamknij

Nowe urządzenia od TomTom’a – Touch, Runner 3, Adventurer

1 września nastąpiła długo oczekiwania i owiana tajemnicą premiera nowych, jak się okazało urządzeń. TomTom zaprezentował 3 nowe urządzenia, co było nie lada zaskoczeniem. Z publikowanych wcześniej informacji szczątkowych mogliśmy się domyślać, że chodzi o opaskę typu smartband, a tu taka niespodzianka.

 

Kliknij i kup taniej TomTom Spark/Runner 3, lub TomTom Touch

 

TOMTOM TOUCH 

Wspomniana opaska typu smartband, jedyna taka na rynku ! 🙂

Wyposażona w funkcję znaną z drogich urządzeń na siłowniach i u profesjonalnych dietetyków. Umożliwia pomiar nie tylko kroków, tętna, ale również mierzy nasze BMI, czyli proporcję mięśni do tłuszczu. Pomiar zapisywany jest w aplikacji na smartfonie, dzięki czemu możemy śledzić postępy treningów !

Pomiar tkanki odbywa się poprzez przyłożenie palca do płytki u góry opaski. Wtedy zostaje zamknięty obwód i wykonany pomiar. Dokonujemy go codziennie rano, lub o stałej porze dnia, aby móc obserwować trend i to jak wpływają na nas treningi 😉

Oprócz tego opaska łączy się z telefonem i informuje nas o przychodzących połączeniach i sms-ach. Jak dla mnie świetne ! 🙂

 

Więcej informacji: TUTAJ

TOMTOM RUNNER 3 / SPARK3

Nowa wersja zegarka sportowego, który zdobył już sporą ilość fanów. W nowej wersji Producent dodał opcje “Odkrywania Tras”. Mamy możliwość wgrania trasy i podążania jej śladem, oraz opcję powrotu do domu np. w sytuacji, gdy lekko zabłądzimy. Mapa jest czytelna. Cienka linia informuje o trasie, grubsza o przebytej części.

 

źródło: http://www.pocket-lint.com/

Poza tym zostały odświeżone nieco wymienne paski, usprawnione oprogramowanie.

 

Tak jak w przypadku poprzednich wersji, tak i tym razem mamy do wyboru 4 wersje wyposażeniowe.

  • Runner 3
  • Runner 3 + Music
  • Runner 3 Cardio
  • Runner 3 Cardio + Music

Więcej info: TUTAJ

 

TOMTOM ADVENTURER

Czyli kolejna nowość !Zegarek przeznaczony do t.zw. outdooru. Nieco wzmocniona konstrukcja zapewni bezpieczeństwo podczas wędrówek. To, co wszystkich ucieszy, to wzmocniona bateria ! Od dziś TomTom wchodzi na rynek biegów ULTRA. Podczas treningów znajdziemy również informacje o wysokości, całkowitych wzniesieniach, delcie wysokościowej. Urządzenie również będzie wyposażone w mapy, również będzie występowało w wersji z muzyką i słuchawkami.

Tutaj też nowość, słuchawki zostały przebudowane, bateria wg. informacji Producenta da radę wytrzymać ok. 6h 😉

Cena zegarka będzie wynosiła ok. 299 Euro !

Więcej informacji: TUTAJ

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.