Menu Zamknij

Światła. Kamera. Jazda. – Komunikat prasowy

TomTom zachęca kierowców do wzięcia udziału w swoim nowym filmie, „Życie w Samochodzie” …

Amsterdam, 2 czerwca 2016, TomTom (TOM2) zaprasza kierowców z całego świata do wzięcia udziału w krótkim filmie obrazującym życie w trasie. Codzienność może być niezwykła, więc TomTom zachęca, aby osoby podróżujące samochodem uchwyciły
i podzieliły się swoimi ulubionymi doświadczeniami z jazdy autem. Dzięki temu zyskają one szansę na zagranie w filmie pt. „Życie w Samochodzie”. Nowa produkcja będzie w całości zmontowana z materiałów, które dostarczą firmie kierowcy. „Życie w Samochodzie” wyreżyseruje Natalia Andreadis, która pracowała przy wielokrotnie nagradzanym filmie Ridleya Scotta, „Life in a Day” – film powstał dzięki materiałom przesłanym przez zwyczajnych ludzi. Premiera nowego projektu firmy TomTom odbędzie się we wrześniu tego roku.

 „Film „Życie w Samochodzie” połączy kierowców z całego świata, ponieważ będą mogli podzielić się historiami ze swojego życia podczas jazdy samochodem. Uwielbiam pracować ze zwyczajnymi ludźmi i obserwować ich doświadczenia, nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę wszystkie filmy, które kierowcy nam prześlą” – powiedziała Natalia Andreadis.

Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć własny film, korzystając ze specjalnej aplikacji na smartfona lub przesłać zgłoszenie za pomocą aplikacji na Facebooku. Materiały można dostarczać od dziś do 15 sierpnia.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer, skomentowała: „Naszą pasją jest pomaganie ludziom w przemieszczaniu się. Codziennie towarzyszymy milionom kierowców z całego świata w ich podróżach samochodem i jesteśmy podekscytowani, że wspólnymi siłami możemy stworzyć coś naprawdę unikalnego”.

„Ponadto, korzystanie z samochodów autonomicznych nie jest wcale daleką przyszłością, dlatego teraz mamy idealny czas na to, żeby pokazać jak wygląda życie w naszych samochodach, gdyż kiedyś sposób korzystania z nich zmieni się bezpowrotnie”.

UWAGA: Projekt dotyczy tego, żeby kierowcy nagrywali filmy w samochodzie, ale nie podczas jazdy. Więcej informacji na temat bezpiecznego filmowania można znaleźć na Facebooku oraz korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Aby wziąć udział w projekcie należy pobrać aplikację TomTom Video Collaboration Community na smartfona, zalogować się przy użyciu adresu e-mail lub konta Facebook, a następnie wybrać projekt Life in a Car.

Aplikacja do pobrania: 
Facebook: TUTAJ
Android : TUTAJ
IOS : TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.