Menu Zamknij

BICI – zestaw kolorowych ubrań na rower – test

Zarówno w bieganiu, jak i w rowerze uwielbiam kolory. Nie lubię być szary, szary, nijaki, muszę się wyróżniać.

Tym bardziej do gustu przypadła mi odzież od Firmy Bici. Wybór wzorów i konfiguracji jest dość spory. Znajdziecie coś dla siebie niezależnie od tego, czy tak jak ja lubicie się wyróżniać, czy chcecie się wtopić w tłum.

Testowany przeze mnie komplet, to zestaw długich spodni na szelkach wraz z bluzą kolarską. Zestaw był dla mnie ciekawostką, bo nigdy nie używałem spodni z szelkami, w sumie nie wiem dlaczego !

WRAŻENIA


Całość przyjemna w dotyku, gładka, a przez co trudna do zabrudzenia, co ewidentnie jest in plus. Udało mi się przejeździć w nim koło 300 km w różnych warunkach, od słońca, przez śnieg, aż po deszcz. Komplet wygodny, dobrze trzyma się na swoim miejscu. Nie zsuwa się, nie podwija. Jak dla mnie rewelka.

… bluza


Dostępna : TUTAJ

Bluza z trzema kieszeniami z tyłu. Spokojnie mieści się telefon, portfel, klucze i wiele innych drobiazgów.

Dodatkowo wyposażona w odblaski dla poprawienia widoczności. Czy ciepła ? To jest kwestia indywidualna, przy 10 stopniach wystarcza mi jako druga warstwa wraz z t-shirtem. Gumka w pasie zapobiega ściąganiu.

… spodnie


Dolna część to spodnie na szelkach. Do tej pory nie używałem, od tego momentu nic innego nie wchodzi w grę. Dzięki szelkom całość genialnie leży i powoduje podwyższenie komfortu używania. Jak przystało na spodnie rowerowe te również posiadają “pieluchę”. Warto wspomnieć, że wspomniana wkładka mocno odbiega jakościowo od podobnych dostępnych w podobnych cenach w “sieciówkach”. Wygodna, z otworami dla lepszej wentylacji. Nawet przy dłuższej jeździe nie powoduje dyskomfortu i odparzeń ! Rewelacja ! Spodnie również posiadają odblaski przy zamkach na kostkach dla lepszej widoczności.

PODSUMOWANIE


Jak dla mnie zestaw rewelacyjny. Jeżdżę sporo i trochę ubrań rowerowych już przerobiłem, ale to jest najwygodniejszy jak do tej pory zestaw. Stosunek jakość / cena na dobrym poziomie, warto zainwestować i jeździć komfortowo, tym bardziej, że nadchodzi sezon na długie wyjazdy. Polecam z czystym sumieniem i zaręczam, że będę użytkował dalej !

Gdzie zamówić ? TUTAJDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.