Menu Zamknij

Ultranastawienie – recenzja

“Ultranastawienie” to pozycja książkowa, która trafiła do mnie kilka dni temu od wydawnictwa Aha.

Czytając okładkę myślałem, że to kolejna pozycja, jakich na rynku wiele, opowiadająca o przygodach nadczłowieka, który umie pokonywać nadludzkie dystanse.

Tak jednak nie było, czym byłem mile zaskoczony.

Owszem, cała książka opiera się na motywie biegacza, Travis’a Macy i opowiada o jego wyczynach, ale jednocześnie jest czymś więcej. Jest poradnikiem jak iść przez życie. Autor na podstawie nadludzkich osiągnięć próbuje nam uzmysłowić, jak wiele wspólnego mają zawody na niewyobrażalne dystanse z problemami dnia codziennego.

Ukazuje nam, że “ultranastawienie”, to nie tylko umiejętność zdobywania podium, ale również sposób na radzenie sobie z wyzwaniami i podjętymi zobowiązaniami.

Travis pokazuje nam 8 prostych zasad według których możemy osiągnąć sukces zarówno w sporcie, pracy, jak również w domu.

Co mi osobiście dała lektura ten książki ? 


“Ultranastawienie” na pewno na długo pozostanie w mojej głowie. Zmieniło wiele aspektów mojego spojrzenia na świat. Być może nie jestem w stanie dopasować się do wszystkich zasad, jednak kilka z nich na pewno będę w stanie wypróbować w życiu codziennym.

3 komentarze

  1. RunnerKa Karolina

    Szybki jesteś 🙂 ja ją dostałam ze dwa miechy temu jak nie więcej….. i nie mam czasu jej skończyć 🙁 a w kolece czekają jeszcze dwie recenzenckie książki 🙂 zdecydowanie doba jest za krótka! 😉

  2. admin

    Karola, skoro nie masz czasu, to znaczy, że nie stosujesz zasady "wpół do piątej" 😉 Przeczytasz, to poznasz 😉
    Agnieszka, ja też nie przepadam, ale ta pozycja jest na prawdę dobra ! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.