Menu Zamknij

Survival Race rusza pełną parą !

Szukasz nowych wyzwań, motywacji do treningów, chcesz się sprawdzić?
23.XI ruszyły zapisy do Men Expert Survival Race, czyli cyklu największych w Polsce miejskich biegów z przeszkodami. ​To już trzeci sezon tych morderczych zawodów, w których z roku na rok startuje coraz więcej osób (często niezainteresowanych bieganiem). 
W 2016 roku Men Expert Survival Race odbędzie się w trzech miastach: we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Survivalowcy, którzy zdecydują się na start mogą wybrać jeden z trzech dystansów dostosowanych do ich możliwości: 3km, 6km i 12km. Ilość przeszkód na trasach to kolejno 15, 30 i 50. W biegu można startować solo lub w drużynie, a na najlepszych zawodników na mecie czekają atrakcyjne nagrody.
Co ja mam z tym wspólnego ? 

Jak wiecie trudno wysiedzieć mi w jednym miejscu, dlatego postanowiłem wystartować w całym cyklu w 2016 roku. Będzie to okazja żeby się sprawdzić w boju, a przy okazji fajne spędzenie weekendów w różnych częściach Polski. Zima w tym roku, to okres ciężkiej pracy i przygotowań głównie ogólnosprawnościowych. Przynajmniej 3 razy w tygodniu odwiedzam zajęcia crossfit, aby być  w stanie sprostać wyzwaniom Organizatorów ! Spytacie jaki dystans ? O ile przygotowania pójdą zgodnie z planem wybiorę 12 km pętlę ! Nie idę na łatwiznę 🙂 
Dlaczego ? 

Jak pamiętacie, albo i nie miałem już okazję zasmakować biegów z przygodami w tym roku. To jest dosłownie jak miłość od pierwszego wrażenia. Atmosfera biegów, współpraca obcych sobie ludzi, adrenalina, przełamywanie własnych barier to coś, co wyzwala dodatkowe pokłady endorfin, co w połączeniu ze zwykła dawką spowodowaną biegiem daje mieszankę silnie emocjonalną ! Tego trzeba spróbować ! 🙂 

Gdzie się zapisać ? 

Odwiedźcie stronę biegu MEN EXPERT SURVIVAL RACE, załóżcie konto i wybierzcie miejscowość w której będziecie mierzyli się z własnymi słabościami. A może ktoś chce wystartować ze mną w drużynie ? Dajcie znać w komentarzach, bardzo chętnie podziałam w drużynie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.