Menu Zamknij

Konkurs z Ortopedio.pl !

Razem z Ortopedio.pl postanowiliśmy zrobić dla Was konkurs.

          Zapytacie kto to w ogóle jest ? Jeszcze do niedawna byli „tylko” czołowym ortopedycznym sklepem online. Dziś razem z Wami chcą pójść o krok dalej.

          Dotychczas w asortymencie Ortopedio.pl można było znaleźć wszystko, czego trzeba osobie w potrzebie. Tylko, czy na pewno wszystko ? Kiedy przytrafia nam się coś złego w życiu nie wiemy jak sobie z tym poradzić, szukamy rad co zrobić, czy to ma sens. No właśnie, pytanie tylko, gdzie szukać tej pomocy ?

         Odpowiedź jest prosta, nadzieja jest w ludziach. Jeśli nam się coś przytrafiło to jest bardziej niż pewne, że przydarzyło się też innym. To właśnie Ci inni ludzie mogą nam wskazać kierunek, podzielić się swoim doświadczeniem, opowiedzieć o swojej walce, a przede wszystkim mogą wskazać nam kierunek, w którym należy podążać. Widząc żywy przykład radzenia sobie z problemem, który trafił również i na nas mamy większe szanse na to, że nam się uda. Tylko jak znaleźć tych innych ludzi?

          Ortopedio stawia sobie jasny cel. Stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł się podzielić swoją historią. Taka baza wiedzy to nadzieja i siła do walki o zdrowie i powrót do formy po kontuzji. Jako pierwszych do opowiedzenia swojej historii chcielibyśmy zaprosić Was, biegaczy.

KONKURS

           Konkurs będzie trwał dwa tygodnie. (dwie tury tygodniowe). Co piątek wylosujemy 3 osoby, które otrzymają opaski kompresyjne dla biegaczy marki CEP. 6 szczęśliwców to jeszcze nie wszystko!:) Na koniec konkursu zostaną wytypowane kolejne dwie osoby, którym ortopedio.pl ufunduje stabilizatory na kontuzje, które posiadali/posiadają. Te osoby zostaną również poproszone o obiektywny test otrzymanego sprzętu.

           Zapraszamy Was do podzielenia się historiami dotyczącymi Waszych kontuzji. Zbudujmy wspólnie miejsce, w którym inni znajdą wiedzę, nadzieję i wsparcie w trudnych chwilach zmagania się z bólem i niepewnością.

   1. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profile* ortopedio.pl, oraz uzależnionyodruchu, oraz kliknąć w link www.konkurs.ortopedio.pl
   2. Po przejściu do formularza opisujemy historię swojej kontuzji odpowiadając na poniższe pytania:

  • Jak doszło do kontuzji
  • Co zrobiliśmy zaraz po zdarzeniu (np. poszliśmy do lekarza) ?
  • Co było potem, jak przebiegały pierwsze dni od zdarzenia ?
  • Jak przebiegała rehabilitacja (co pomogło a co nie) ?
  • Jak jest dziś i co zrobilibyśmy inaczej ?

   3. Uśmiechamy się bo może właśnie nasza historia pomoże komuś kto stanie przed takim samym problemem.
   4. Czytamy historie innych – znajdziecie je na naszym FORUM w kategorii Nasze Historie.

REGULAMIN

   1. Historia musi dotyczyć osoby która ją opisuje.
   2. Zabawa trwa dwa tygodnie od 26 czerwca do 10 lipca 2015r. Dwie tury tygodniowe z losowaniami w każdy piątek tj. 03-07 oraz 10-07.
   3. Zwycięzców typuje komisjaJ składająca się z Uzależnionego i Ortopedio.pl. Każdego tygodnia wybierzemy 3 historie, które poruszyły nas najbardziej J
   4. Ortopedio.pl skontaktuje się ze zwycięzcami i poprosi o podanie adresów do wysyłki nagród.

   5. Nagrody zostaną wysłane w czasie nie dłuższym niż 2 tygodnie od zakończenia konkursu.

* – nie obowiązkoweWYNIKI I TURA

1. Krystian W. – “Złamanie, ale nie załamanie”
2. Marcin J. – “jak zerwana łydka pokonała 3 nocny PKO Pó…”
3. Przemysław Cz. –  “Pasmo biodrowo-piszczelowe (ITBS)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.