Menu Zamknij

Jest cicho, ale się dzieje !

           Zrobiło się nieco ciszej na blogu, to  fakt, niech Was ta cisza nie zmyli, będzie się działo !. Zbieram siły, zbieram energię do nowych projektów. Jak wiecie, albo i nie wiecie niedługo najważniejszy projekt w moim życiu, czyli mój własny ślub, więc szkoda byłoby zawalić takie zlecenie 😉 

Do tego trochę szkoleń w pracy, kilka nowych perspektyw zleceniowych, jednym słowem wszystko na plus. 
Wydaje Wam się na pewno, że w tym wszystkim nie da się pogodzić treningów … Mylicie się. Endomondo nieubłagalnie wskazuje w tym miesiącu 107 km biegiem i 360 km na rowerze. A u Was jak ? 🙂 Macie się czym pochwalić ? 

A co w najbliższym czasie ? A tego Wam nie zdradzę, będzie się działo w każdym razie. Ledwo ostatni zawodnik przekroczył metę Leśnego Run – edycji wiosennej, a już na horyzoncie II Bieg Rad Dzielnic, powoli trzeba szykować się na Leśne Run – Lato …. 

Także nie uciekajcie, będę tu zaglądał ! 🙂 

1 komentarz

  1. Malgorzata Wrzesinska

    O !!! To faktycznie trochę przed Tobą 🙂 Trzymam kciuki za Twoje przygotowania 🙂 Ślub to niezapomniane przeżycie i trochę stresu ale ,,, pozytywnie.

    Niedawno (2 miesiące temu) świadkowałam na ślubie brata – i też się trochę stresowałam mimo roli drugorzędnej – bo to było ich święto 🙂 Pozdrawiam serdecznie Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.