Menu Zamknij

Leśne Run edycja III – wigilia biegacza, relacja, wyniki, zdjęcia

     Dzień 20.12.2014 przejdzie do historii, jako dzień, kiedy odbyła się kolejna edycja biegu z cyklu Leśne Run edycja trzecia – wigilia biegacza. Zarówno poprzednie edycje przyciągnęły sporo zawodników, tak i tym razem dopisali chętni. Na listach startowych odnotowaliśmy biegaczy, którzy przybyli do nas z Opola, Pszczyny, Ustronia, Brzegu, a to z kolei niezmiernie nas ucieszyło i zmotywowało do dalszej pracy.

      Bieg był wyjątkowy, ponieważ podczas tej edycji postanowiliśmy wspierać schronisko dla psów PSITULMNIE z Zabrza – Biskupic. Skąd pomysł ? Idzie zima, idą Święta, dlaczego pieski nie mogą również poczuć się wyjątkowo ?
      Dzięki hojności przybyłych, oraz dzięki Firmie TropiDog udało się zebrać mnóstwo karmy i rzeczy potrzebnych zwierzakom do przetrwania tej zimnej pory. Każdy z przybyłych mógł pobawić się z pieskami, mógł wziąć smycz i przekonać się, jak to jest mieć kompana, a kto wie, może niektórzy wrócą i zabiorą pupile na dłużej do domu ?
      Oficjalną ilość zebranych pieniążków i darów podamy, jak tylko schronisku uda się to wszystko policzyć.

        Jako organizatorzy postanowiliśmy nawiązać nieco do atmosfery Świąt i przebraliśmy się w stroje Mikołaja. Nie zabrakło również prezentów. Dzięki sponsorom udało się rozdać blisko 60 upominków.

       Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Jedyne czego nie było, to niestety śnieg. Było błoto, było mokro, ale jak pokazują kolejne edycje biegacze lubią ubrudzić nieco buty i nie straszne im złe warunki na trasie.

      Cała impreza zakończyła się wieczorny spotkaniem w Okrąglaku, podczas którego można było wymienić się przemyśleniami nt. trasy, sposobu biegu. Była okazja do rozmowy, uśmiechu i poznania nowych ludzi.

       Jak z wynika z pierwszych dochodzących do nas informacji imprezę możemy zaliczyć do udanych, a co za tym idzie zaczynamy myśleć o kolejnych edycjach. Kto wie, być może już w marcu ? 🙂

      Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkie osoby, które pomagały przy organizacji biegu.
Dziękujemy sponsorom i współtwórcom imprezy: Restauracji OkrąglakShausha Sport ClubAelia Beauty, Szyb Maciej, BFN Studio, KFPR, GoSport, Hipoalergiczni, HiMountain, Nessi,  Maciej Studio Artystyczne, TropiDog, BioPar Zabrze

     Dziękujemy przybyłym mediom, m.in. Polskie Radio Katowice, Festiwal Biegowy, oraz wielu innym, których nie jestem w stanie wymienić 😉

    Dziękujemy Wam, za tak liczne przybycie i uśmiechy na twarzach ! To daje nam energię do dalszego działania ! 🙂 


Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB -> LEŚNE RUN, niedługo informacje o następnych akcjach !Poniżej zamieszczam linki do galerii, wyników, innych relacji. Jeżeli masz coś, czym chciałbyś się podzielić napisz, chętnie umieszczę to w relacji. 


ZDJĘCIA

Zdjęcia Leśne Run: TUTAJ
Zdjęcia Psitulmnie: TUTAJ

FILMY

Agnieszka W : TUTAJ

WYNIKI

Oficjalne wyniki : TUTAJ


PISZĄ/MÓWIĄ O NAS

Festiwal Biegowy – relacja + zdjęcia Katarzyny Morondel : TUTAJ
Radio Katowice – reportaż Doroty Stabik – TUTAJ
Hipoalergiczni.pl – reportaż: TUTAJ
Relacja PSITULMNIE – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.