Menu Zamknij

Warsztat Koszulkowy – test koszulki

Minął już miesiąc czasu od kiedy posiadam koszulkę od Warsztat Koszulkowy i Biegaj Kolorowo.

Obiecałem test koszulki i dotrzymuję obietnicy, a musiało minąć trochę czasu, ponieważ chciałem wykorzystać ją dość intensywnie, żeby móc podzielić się z Wami rzetelną opinią.

Produkt przeszedł intensywne test na 6 Bytomskim Półmaratonie, oraz Silesia Marathon. Dodatkowo brał udział ze mną w większości treningów !.

JAKOŚĆ KOSZULKI 

         W tym punkcie wspomnę przede wszystkim o jakości koszulki. Mój ulubiony, lekki materiał, lekka, przewiewna. Jednym słowem w czasie biegu nie czuć jej na plecach. Rewelacja. Bardzo szybko schnie zarówno w czasie treningu, jak również po praniu. Materiał się nie gniecie, wysycha i można zakładać i biec na trening. Wydaje mi się, że nie trzeba nic dodawać ! Po prostu super !

NADRUK

        Jakość nadruku. Pomimo dość intensywnych testów, częstego prania, prawie co drugi dzień, biegania w niej zawodów, nie udało mi się uszkodzić nadruku. Bieganie w Słońcu, również nie miało znaczenia dla pięknych napisów naniesionych, na mój testowy t-shirt. Nawet próby mechanicznego odklejenia nadruku nie działają, no chyba, że zrobimy dziurę na wylot 😉

PODSUMOWANIE

         Koszulki od Warsztat Koszulkowy i Biegaj Kolorowo, to produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Czas oczekiwania jest niewielki, a produkty wysokiej jakości. Firma jest w stanie wykonać nadruk praktycznie wszystkiego ;). Dla ciekawych innych opinii o produktach odsyłam na bloga mojej biegowej koleżanki Karolci.

Silesia Marathon
6 Bytomski Półmaraton

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.