Menu Zamknij

Turniej tenisa stołowego – relacja, zdjęcia

W dniu 25.10.2014 o godzinie 10 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 22 Rada Dzielnicy Biskupice zorganizowała I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego.

Impreza przyciągnęła mnóstwo zawodników z całego województwa, którzy przybyli do Biskupic, by móc powalczyć o Puchar Rady Dzielnicy Biskupice i miejsce na podium.

W turnieju przewidziano nagrody aż w 8-miu kategoriach wiekowych, więc było o co walczyć. W ramach zawodów, dla wszystkich osób biorących udział w zmaganiach, Organizatorzy przewidzieli również ciepły posiłek, słodki poczęstunek, oraz ciepłe napoje.

Ze względu na duże zainteresowanie i sporą liczbę uczestników zmagania trwały blisko 4,5h. Świadczyć to może o tym, jak popularna staje się to dyscyplina sportowa, oraz jak bardzo potrzebne były tego typu zawody w naszej dzielnicy.

Było mnóstwo radości, uśmiechu, dobrej zabawy, oraz dobrego współzawodnictwa. Oby więcej takich imprez w naszym mieście.

 Na sam koniec dla wszystkich zainteresowanych wrzucam nieco zdjęć. TUTAJ


Fotografie można dowolnie rozpowrzechniać, oraz udostępniać pod warunkiem pozostawienia znaku wodnego autora w prawym dolnym rogu.
Macie też krótki zmontowany na szybko filmik: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.