Menu Zamknij

Skarpetki Nessi – Model SK – TEST

Jakiś czas temu otrzymałem do testów skarpetki Nessi model SK
Odczekałem troszkę czasu, ponieważ chciałem poddać skarpetki testom, które pozwolą mi w sposób rzetelny ocenić powierzony mi produkt. 
Paczka, którą otrzymałem zawierała dwie pary. Jedną w kolorze białym, drugą w kolorze, jak podaje producent zielone jabłuszko-białe.

Nie ukrywam, że właśnie te drugie niezmiernie przypadły mi do gustu, ponieważ lubię kolory i lubię się wyróżniać. 
W ten oto sposób zielone ze mną biegały, białe testowałem na codzień, chodząc do pracy e.c.t. 🙂

PIERWSZE WRAŻENIE
Zaraz po wyjęciu z paczki w oczy rzucił mi się dość gruby materiał z którego wykonana jest skarpeta. Byłem przyzwyczajony do cieńszego materiału, wobec czego podchodziłem dość sceptycznie do tego produktu. Ogólne wykonanie było bez zarzutu. Odpowiednio usytuowane ściągacze, odpowiednio umiejscowione ściągacze.
Wrażenia po pierwszej przymiarce bardzo pozytywne. Całość trzyma się stopy, ściągacze na stopie opinają ją, ale nie uciskają. Pomimo mojego płaskostopia czułem się komfortowo. Poduszki na spodzie skarpety są bardzo wygodne i dają pozytywne odczucia.

TEST W WARUNKACH BOJOWYCH

            Białe skarpety testowane w warunkach cywilnych, czyli do chodzenia na codzień spisały się świetnie. Wszystko trzymało się gdzie miało się trzymać. Było ciepło, wygodnie, komfortowo. Bez zarzutów.

           Produkt został wymyślony do innych zastosowań, nieco bardziej bojowych. Przed testem absolutnym zabrałem je ze sobą na kilka treningów, żeby się przyzwyczaić i sprawdzić, czy polubimy się z SK2 ;). Wrażenia bardzo pozytywne, tak samo jak wcześniej. Tutaj duże zdziwienie, ponieważ pomimo wyższej temperatury na zewnątrz gruby materiał wcale nie przeszkadzał i nie powodował przegrzewania się stopy. Doskonale chronił przed otarciami wewnątrz buta, a jednocześnie odprowadzał wilgoć. . Skarpeta doskonale sprawdzała się również podczas jazdy na rowerze i doskonale zastępowała kapcie w domu 😉 Jednym słowem POZYTYWNIE 🙂

          Przyszedł jednak czas na test absolutny. Jako poligon na tą okazję wybrałem 6 Bytomski Półmaraton. Podczas całego biegu mogłem spokojnie zapomnieć, że mam na nogach skarpetki. Doskonale leżały, nic się nie ściągało. Wzmocnienia na spodzie stopy zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie, ponieważ zapobiegły pęcherzom, które z reguły pojawiają się u mnie po takim dystansie. Dobre trzymanie palców zapobiegło przemieszczaniu się ich w bucie i również ograniczyło otarcia na mecie biegu. Kolejny aspekt na POZYTYWNIE 🙂


            Po każdym treningu i testach bojowych trzeba było również je kilkukrotnie wyprać. I tu również bez zaskoczenia. Bez problemu się dopierają, nie tracą koloru, ani właściwości, jak to bywa z tańszymi produktami. Bardzo szybko schną, by być gotowymi na następne wyzwanie :). POZYTYWNIE 🙂

No a do tego jak świetnie się prezentują ! 😉

PODSUMOWANIE

         Skarpetki Nessi Model SK nadają się dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Są niezwykle wygodne i zaskakują pozytywnie zarówno przy pierwszym poznaniu, jak również przy dłuższym obyciu. Cena również nie jest wysoka, wręcz porównywalna do sieciowych sklepów, za to ich jakość stanowczo przewyższa wykonanie produktów z sieciówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.