Menu Zamknij

Parkowy Półmaraton – relacja

Jakby soboty było mało, to w niedziele też się biegało. 
W niedzielę 07.09.2014 odbył się drugi już Półmaraton Parkowy w Parku Śląskim. To kolejne zawody w cyklu Korony Parkowej. 
Trasa na sporym odcinku pokrywała się z pętlą rowerową po parku. Ogólnie była trudną trasą, jeżeli mówimy o podbiegach. Jest jeden, ale ciągnie się praktycznie całe okrążenie i jest bardzo nie miły ;). Okrążeń było 3, także kibice mieli co robić.
W zawodach wziąłem udział dzięki konkursowi na blogu Klaudii, której serdecznie dziękuję 🙂
Dodatkowo podziękowania należą się dla Organizatora I Półmaratonu Gliwickiego, za prezent w postaci BUFF-a, który miałem na głowie przez całe zawody. Niedługo na temat tego prezentu napiszę więcej, bo czuję, że zaprzyjaźnię się z nim na dłużej ! 🙂 
Jeżeli chodzi o samą organizację było poprawnie. Było dobrze zorganizowane biuro zawodów, obsługa pomocna, uśmiechnięta. Trasa dobrze oznaczona, na trasie dużo wolontariuszy, którzy również nas dopingowali, co było miłe. Jedyne do czego można się przyczepić, że były banany, była czekolada, jednak ciężko ją było zauważyć. Mnie się udało, ale z tego co wiem, nie każdy zauważył, że na trasie można coś zjeść. 

Towarzyszyła mi moja standardowa ekipa techniczna, czyli Madzia, jako fotograf, oraz moja managerka Agnieszka 😉

Dzień był ciepły, świeciło Słoneczko, co w każdej sytuacji byłoby fajne, ale może nie koniecznie w czasie biegu. Wygrana pakietu mnie zaskoczyła, więc nie przygotowywałem się zbyt na ten start. Trasa też nie napawa optymizmem, więc postanowiłem pobiec towarzysko. Wybór padł na Karolcię :).

Biegliśmy sobie spokojnie, gawędziliśmy przez ponad dwa okrążenia, jednak moje ADHD nie wytrzymało i w połowie 3-go okrążenia urwałem Jej się nieco i poleciałem swoim tempem do mety 😉 Ostatecznie uzyskałem czas 1:55:40. 
WYNIKI: 
http://w.sts-timing.pl/pliki/PARKOWY.pdf

I już standardowo szybki numerek

Od lewej Dawid, Ja, Karolcia i Jej syn 😉

Drugie okrążenie

Oj chciało się pić ! 🙂

Muuusieliśmy mieć fotki z krówką od lewej Dawid, Krowa, Karolcia, Ja

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.