Menu Zamknij

II Bieg FAIR PLAY – relacja

Wyobraźcie sobie, że jest sobota, 06.09.2014, godzina 11. Wychodzicie z domu, żeby udać się w kierunku bliżej nie znanym, aby odbyć zawody :). Skąd taki tekst ? Bo tak było na prawdę. Jakieś złe siły sprawiły, że na zawody wybrałem się zapomniawszy sprawdzić, gdzie mieści jego biuro :). Szczęśliwy z myślą, że jest to gdzieś na Trzech Stawach wsiadłem w auto i pojechałem ;). Jak dobrze,  że telefon do Gosi rozwiał moją niewiedzę i już 10 minut później byłem na miejscu 🙂 

O czym mowa ? Oczywiście mówię o Biegu Fair Play – Getin Noble Bank. Zawody o tyle atrakcyjne, że za każdego biegacza, który zmieścił się w limicie 5km / 50 min. płacił 15 zł na dwójkę chorych dzieciaków. Cel był zatem zacny, więc wypadało się stawić na start i nie przynieść wstydu. 
Rewelacyjna organizacja, wszystko dograne, żadnego zamieszania, pełen profesjonalizm. 
Pakiet startowy, jak na darmowy bieg był mega zaskoczeniem. Koszulka techniczna, egzemplarz Runner’s World, pełny catering z kawą, drożdżówkami, wodą … pełny wypas 🙂 

Nie da się po prostu złego słowa powiedzieć, nawet gdyby chcieć się do czegoś przyczepić, nie było do czego 😉 
Okazało się, że nie tylko ja wpadłem na ten pomysł i tym sposobem na miejscu zebrała się spora grupka znajomych, co gwarantowało dobrą zabawę :). Spotkałem dobrych znajomych, ale również poznałem mnóstwo nowych, sympatycznych ludzi. 
Postanowiliśmy dać się prowadzić Ewelinie. Jako, że miała zostać “zającem” na Parkowym Półmaratonie, pozwoliliśmy Jej ćwiczyć na nas ;). Nie uwierzycie ile ta kobieta ma energii. Biegło nam się dobrze, miło przy tym gawędziło i ostatecznie wszyscy finiszowaliśmy w tym samym momencie, trzymając się za ręce w czasie 25:16, co usytuowało nas w okolicach 200-ego miejsca na 760 biegaczy biorących udział :). 
To był dobry bieg, w szczytnym celu. 
Wyniki: 

http://zapisy-katowice.biegfairplay.pl/katowice.pdf

Szybki numerek przed startem

Z moją Agnieszką bez której to, co robię nie miałoby sensu 🙂 
Półmetek 🙂 

Wspólny finisz 🙂 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.