Menu Zamknij

Bieg Równonocny – relacja

Bieg równonocny w Chorzowie. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje. Dowiedziałem się tego od Karolci, która mnie na niego wyciągnęła.

Trochę się wahałem, bo w sumie dzień przed półmaratonem chyba niekoniecznie powinno się biegać jeszcze jakieś zawody, no ale niech będzie, pojadę ;). Okazało się, że pojechaliśmy w nieco większym gronie, bo pojechała jeszcze z nami Basia.

18:45 pod moją klatką stawił się powóz w postaci Megi prowadzonej przez Karolcię i pojechaliśmy. Z dojechaniem na miejsce nie było problemów, ponieważ to nie pierwsze zawody w Parku Śląskim. Jednak tutaj dopiero zaczęła się zabawa.

Po zajechaniu na miejsce okazało się, że nie ma za dużo samochodów na parkingu. Zebraliśmy się, poszliśmy pod halę kapelusz, gdzie miała być zbiórka, a tu co ?

Hyhy, właśnie nic 😉 Szybki telefon do Klaudii rozwiał nasze wątpliwości, że nie doczytaliśmy, a bieg odbywa się na drugim końcu Parku. Wędrowaliśmy z dobre 15 minut, doszliśmy zapisaliśmy się, po czym Karolcia z Basią stwierdziły, że muszą jeszcze do auta 😛 …. pobiegły, wróciły … no właśnie 19:58 😉 a o 20 ruszaliśmy 😉 Bardzo szybkie założenie numerków i już trzeba lecieć !.

Trasa super, prowadząca przez zoo, zwierzęta wyglądały na zdziwione ;). Dobrze, że zabrałem latarkę, bo było momentami ciemno.

Zawody były szybkie, bo tylko 5 km, więc i szybko byliśmy na mecie. 25:35 taki czas wykręciliśmy ! 🙂 Było fajnie 🙂

Potem była kiełbaska, ognisko, foteczki i do domciu…..
To był dobry wieczór ! 😉

Od lewej Basia, Karolcia i Ja 😉 

Świetny, pachnący drewnem medal !

Kilka słów od samego Organizatora znajdziesz : TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.