Menu Zamknij

Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5 – test

       Wpadła mi w ręce chusta termoaktywna, lub jak kto woli Bandamka z Firmy Nessi. Otrzymałem ją w prezencie i w zamian na to postanowiłem podzielić się odczuciami z używania tego typu części odzieży.

Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5

Odczucia:
         Po odpakowaniu rzuciła mi się w oczy jej lekkość. Wykonana z bardzo przyjemnego materiału z mnóstwem dziurek, dzięki którym chusta ma oddychać.
          Po założeniu na głowę jest już tylko lepiej. Jest lekka, przyjemna w dotyku i faktycznie pozwala głowie oddychać

Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5
         Bardzo dobrze się dopasowuje i wygodnie wiąże. Nosząc ją ma się odczucie, jakbyśmy nie mieli nic na głowie. Dla mnie było to całkiem nowe odczucie, ponieważ do tej pory chusty i wszelkiego rodzaju okrycia głowy dość mocno mnie denerwowały. 
       Chusta ma mi służyć zarówno w lato do biegania, oraz pod kask na rowerze, oraz w zimę, zamiast czapki. Na tą chwilę przejechałem już w niej 100 km na rowerze i bardzo dobrze się sprawdziła. 
Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5
         Dzięki swojej lekkości i niewielkiej grubości pozwala na wygodne noszenie pod kaskiem. Nie wymaga regulowania kasku, jak w przypadku zwykłych chust. 
Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5
          Miałem okazję testować bandamkę podczas nocnej imprezy rowerowej, przy temperaturze 8 stopni. Bardzo ciekawe było to, że było mi dość ciepło w głowę. Równocześnie nie przeszkadzała mi, kiedy wchodziłem do pomieszczenia, gdzie było ciepło. Doskonale odprowadzała pot z powierzchni głowy pozostawiając ją suchą i świeżą. 
            W ostatni weekend przeszła test bojowy również na zawodach. IV Bieg Świerklaniecki na 5 km. Panująca temperatura (30 stopni) nie nastawiała optymistycznie. Bandamka sprawdziła się doskonale. 
Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5
Podsumowanie:
          Bandamka – Chusta Termoaktywna Unisex – AB5  to bardzo dobry wybór za rozsądną cenę. Opis na stronie producenta całkowicie oddaje jej praktyczność i użyteczność. Dodatkowy jej atut, to niska cena (poniżej 20 zł). 
          Polecam osobiście każdemu, kto w jakikolwiek sposób się rusza. Nada się i dla narciarzy, biegaczy, rowerzystów. Doskonale przyda się w wyprawach górskich, spacerach, oraz wszelkich innych aktywnościach, może za wyjątkiem basenu, ale to też będę w stanie dla Was sprawdzić, jeżeli będziecie chcieli. 

.

2 komentarze

  1. Paweł

    Ze swojej strony polecam zapoznanie się z innymi produktami Nessi. Skarpety są nie do zdarcia (choć kolor już nie ten). Bandamka też jest fajna i podpisuję się pod wszystkim co napisałeś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.