Menu Zamknij

Domyos, GeoNaute oNRhythm CW-400 Test pulsometru,

      Dzięki uprzejmości Adama, a właściwie w tym przypadku Jego Żony Karoliny miałem okazję przetestować funkcjonalność nieco innego pulsometru z ceny niskobudżetowych sprzętów dla biegacza.

Zabawka, która wpadła mi w ręce to Domyos CW-400, czyli nic innego, jak Geonaute onrhythm cw-400.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY:

       Zegarek skierowany raczej do płci pięknej. Wykonany dość estetycznie. Niewielkie rozmiary pozwolą na dopasowanie go do delikatnej damskiej rączki, aczkolwiek muszę przyznać, że na mojej leżał równie dobrze.
Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: niebieski, czerwony, oraz czarny. Testowany model był akurat niebieski.

FUNKCJONALNOŚĆ: 

           Co do funkcjonalności to niestety niczego nowego nie odkryłem. Menu standardowe dla wszystkich zegarków z tej serii, a nawet dokładnie takie samo jak w moim pulsometrze Geonaute OnRhythm Cw-300. Zawiera absolutne minimum, czyli funkcje pomiaru tętna, kalorii, godziny … Pamięć jednego treningu, sygnalizację jednej strefy treningowej.
          Można by rzec, że jest to wersja CW-300 dla kobiet, jednak jest jedna różnica, tą różnicą jest nowy pasek do pomiaru tętna.

   
        CW-400 wyposażony jest w nowy wygodny pasek do pomiaru tętna. Wygodny w noszeniu. Pasek jest również wygodny w utrzymaniu czystości, ponieważ po zdjęciu elementu pomiarowego można go prać w pralce.

CENA:

          Niestety w nowej ofercie sklepów na D. nie znalazłem już tego modelu, jednak jest jeszcze możliwość jego zakupu w cenie około 169,99 zł. 




PODSUMOWANIE: 


          Jak zwykle w przypadku urządzeń tej firmy, tak i w tym przypadku stosunek ceny do jakości jest dość dobry. Całość dobrze wykonana, użyte materiały stosunkowo wysokiej jakości. Model zarówno dla kobiet, jak również mężczyzn dzięki kilku wersjom kolorystycznym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.